| 1. óra 08:00h - 08:45h | 2. óra 08:50h - 09:35h | 3. óra 09:45h - 10:30h | 4. óra 10:35h - 11:20h | 5. óra 11:30h - 12:15h | 6. óra 12:20h - 13:05h | 7. óra 13:10h - 13:55h | 8. óra 14:00h - 14:45h | 9. óra 14:50h - 15:35h | 10. óra 15:45h - 16:30h | 11. óra 16:35h - 17:20h | 12. óra 17:25h - 18:10h | 13. óra 18:15h - 19:00h | 14. óra 19:10h - 19:55h | 15. óra 20:00h - 20:45h |
---|
Hétfő | | |
Adatbázisok 2 (E)
Csoportok: 21212, 21222
Tanár: Janoš Šimon
|
Adatbázisok 2 (TGY)
Csoportok: 21212, 21222
Tanár: Janoš Šimon
| |
Animációk (LV)
Csoportok: 31221
Tanár: Tibor Sakal
|
Animációk (LGY)
Csoportok: 30702, 31212, 31222
Tanár: Tibor Sakal
|
Animációk (LV)
Csoportok: 30701, 31111, 31121, 31211
Tanár: Tibor Sakal
| | |
Kedd | | | |
Objektum-orientált programozás (LV)
Csoportok: 11621, 20801, 21111
Tanár: Sanja Maravić Čisar
|
Vizuális programozás (P)
Csoportok: 21211, 21221
Tanár: Sanja Maravić Čisar
|
Web programozás (LGY)
Csoportok: 21212, 21222
Tanár: Helena Manojlović
| | | | | | |
Szerda |
Vizuális programozás (LV)
Csoportok: 21211, 21221
Tanár: Sanja Maravić Čisar
|
Adatbázisok 2 (P)
Csoportok: 21211, 21221
Tanár: Imre Petkovič
|
Adatbázisok 2 (AV)
Csoportok: 21211, 21221
Tanár: Imre Petkovič
| |
Vizuális programozás (E)
Csoportok: 21212, 21222
Tanár: Robert Pinter
|
Multimédia rendszerek (LGY)
Csoportok: 21212, 21222, 20702
Tanár: Robert Pinter
| | | | |
Csütörtök |
Géptervezés alapjai (LV)
Csoportok: 11411, 11421, 11801, 11901
Tanár: Atila Retfalvi
|
Géptervezés alapjai (LGY)
Csoportok: 11412, 11422, 11902, 11802
Tanár: Atila Retfalvi
|
Vizuális programozás (LGY)
Csoportok: 21212, 21222
Tanár: Robert Pinter
|
Multimédia rendszerek (LV)
Csoportok: 21211, 21221
Tanár: Sanja Maravić Čisar
| |
Objektum-orientált programozás (LV)
Csoportok: 11611, 11901
Tanár: Sanja Maravić Čisar
| | | | | | |
Péntek | | |
Web programozás (LV)
Csoportok: 21221
Tanár: Helena Manojlović
| | |
Objektum-orientált programozás (LGY)
Csoportok: 11622, 11902, 20802
Tanár: Robert Pinter
| | | | | | | |